18 Feb
prishtina

Ferizaj mposhti Prishtinën pas 10 vitesh dhe pas 15 ndeshjeve pa e shijuar suksesin FC Prishtina ka pësuar humbje me plot meritë nga FC Ferizaj në kuadër të xhiros së 20-të të Albi Mall Superligës së Kosovës në futboll me rezultat 1:0. Në ndeshjen e zhvilluar në stadiumin me bari sintetik në Ferizaj, u regjistruan…